Novinky

Zpět na hlavní stránku
Možnosti zjišťování dostupnost

Jiří Stránský

V současné době, možná častěji než dříve, řešíme otázky spojené s dostupností přípravků pro pacienty v České republice. Měli bychom se v této souvislosti zamyslet, jak definovat skutečnou dostupnost.

Co je obsaženo v datech z eRec

Jiří Stránský

Jak vám data z ereceptu mohou nalézt široké uplatnění při různých typech analýz trhu LP v ČR?

I schůzka na dálku se počítá

Jiří Stránský

Aktuální situace výrazně zasáhla do všech odvětví – farmacii nevyjímaje. Lékaři museli přejít na jiný způsob poskytování zdravotní péče a styl své práce změnili i obchodní zástupci.

Český pharma trh v roce 2019

Jiří Stránský

Mezi obecně oblíbené pravdy patří ve farmaceutickém světě i tvrzení, že je úplně jedno kolik peněz do zdravotnictví nalijete, stejně se všechny utratí. Jak to bylo v roce 2019 v ČR?

Taška s nářadím pro odborníky

Jiří Stránský

Vznikla skupina produktů s názvem Market Access Toolbox. Najdete v ní všechno co potřebujete pro práci Market Access manažera, a možná i dost pro práci Marketing manažera nebo Product manažera.

Nástroje pro farmacii

Jiří Stránský

Vývoj nových léků je samozřejmě maximálně hi-tech odvětví. Při obchodování s léky se ale často využívají letité technologie.

Jak to vidí Jiří Stránský

Marketing

Máme teď v Čechách velmi výjimečného ministra zdravotnictví. Je plný optimismu, pořád se usmívá a má velké plány a úkoly, mezi které patří například i elektronizace zdravotnictví.

Data, data a opět data

Jiří Stránský

Dříve tohle slovo znamenalo třeba datum narození, nebo datum rande nebo lékařského vyšetření. Dnes to znamená informace, a kdo má informace má moc.

Nové aplikace pro ZP

Jiří Stránský

Rok 2019 je pro ZP přelomový. V platnost vstoupí nová legislativa a bude třeba udělat spoustu administrativních úkonů proto, aby všechno fungovalo podle vašich představ.